Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Розробка Технічних умов України ТУ

Технічні Умови України (Технические условия на продукцию) ТУ У – нормативний документ, розроблений підприємством виробником щодо продукції, яка має свої характерні відмінності від існуючих аналогів, що виготовляються по ДСТУ, ТУ чи іншим нормативним документам

ТЕРМІНИ

1 тиждень

ЦIНА

від 4 000 грн (4 800 грн з ПДВ)

РЕЗУЛЬТАТ

Технічні умови України - ТУ У.

Номер ТУ для нанесення на маркування виробів.

Розроблений проект ТУ в електронному вигляді (WORD) сторінок на 25-35, який затверджується керівником підприємства, і є основою для початку серійного виробництва продукції.


ВІД ВАС ПОТРІБНО

  • реквізити організації - власника ТУ;
  • асортимент продукції з описом призначення, складу, основних технічних характеристик;
  • короткий опис технологічного порядку виробництва, із вказанням використаної сировини /  компонентів (списком в довільній формі);
  • за необхідності, важливі на Ваш погляд основні показники якості продукту на які хотіли б звернути увагу

Розробка "Технических условий на продукцию" потрібна у випадках, коли на продукцію, що планується до випуску, не існує підходящого в повній мірі нормативного документа. Таким документом можуть бути розроблені державними комітетами "тех условия ГОСТ" чи технічні умови ДСТУ, чи ті ж Технические условия Украины (далее ТУ У) розроблені приватною особою чи організацією. В першому випадку можна придбати офіційну копію документу в Центрі стандартизації, у другому – можна користуватися Технічними умовами на підставі укладеного договору про передачу у використання контрольованої копії ТУ розробника - власника Технічних умов. 

Вимоги до розробки "Технические условия Украина" викладені в СОУ КЗПС 74.9-02568182-003:2016 Технічні умови України. Настанови щодо типової побудови, викладення, оформлення, позначення, прийняття та надання чинності.

"ТУ на продукцию" містять описову частину щодо назви і призначення продукції, технічні вимоги, вимоги до маркування і пакування, вимоги безпеки і збереження наколишнього середовища, правила приймання готових партій продукції, методи контролю, умови зберігання і транспортування, гарантії виробника. 

"Технические условия" служать основою для отримання Протоколів випробувань і цілей Сертифікації. 

За Вашим бажанням чи ринковою необхідністю, є можливим погодження і добровільна "державна реєстрація Технічних умов". 

Для визначення установ, з якими можна погодити проект ТУ Киев потрібно керуватись ПКМУ № 1057 від 16 грудня 2015 року. Потрібно розуміти, що вартість і терміни робіт по погодженню можуть бути значно дорожчі і довготриваліші, ніж вартість і тривалість розробки ТУ. 

Наприклад, отримати Висновок СЕС на проект ТУ можна додатково за 2800 грн (3500 грн з ПДВ). 

Реєстрація ТУ – процедура добровільна, проте можлива за бажанням Вас як замовника. За умови розробки проекту Технічних умов з нашої сторони, вартість перевірки і обліку в Базі даних ТУ України буде складати 2400 грн (2800 грн з ПДВ). 

Оформлення, погодження і отримання ТУ, а також Висновок державної санітарно епідеміологічної експертизиСертифікат відповідностіДекларацію про відповідність Технічним регламентамСертифікат ISO 9001 - ось ті види послуг, які ми готові надати Вашій організації в Києві і по Україні з метою взаємовигідної і успішної співпраці.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Катерина ПЛАХОТНИК

(067) 617-21-88


Приклад документів