Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Висновок СЕС

Згідно ЗУ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Висновок державної санітарно епідеміологічної експертизи "Заключение СЭС" необхідно отримувати на всі товари промислової групи. 

На харчову продукцію Гігієнічний висновок СЕС в Україні не видається.


ТЕРМІНИ

3-4 тижні (стандарт)
5-7 роб. днів (швидкий режим)

ЦIНА

від 2800 грн (3 500 грн з ПДВ)
додатково до стандартної вартості 10 000 грн (12 500 грн з ПДВ)

РЕЗУЛЬТАТ

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи "Санитарно эпидемиологическое заключение ДПСС" терміном дії 5 років або ж на термін дії  нормативного документа ДСТУ чи Технічні Умови (для українського виробника).


ВІД ВАС ПОТРІБНО

  • реквізити заявника і виробника;
  • опис товару: із вказанням призначення, складу, характеристик (може бути у вигляді рекламного каталога, технічної специфікації, інструкції з експлуатації),
  • код УКТ ЗЕД імпортного товару (перші 4 цифри) чи код ДКПП продукціїї вітчизняного виробництва (перші 6 цифр),
  • документи по якості виробника (при наявності і в залежності від типу продукції), наприклад: паспорт безпеки (Safety data sheet), протоколи випробувань (Test Report), сертифікати і декларації (Certificate type / Declaration of conformity) чи інші.

Для чого потрібен "Сертификат СЭС Украина"? "Санитарно эпидемиологическое заключение" може бути потрібне для митного оформлення імпорту, а також для реалізації товарів в торгово-родрібних мережах.

"Заключение санитарно эпидемиологической экспертизы" оформлюється за наступним принципом:
1. "Гигиенические заключения на продукцию" видаються на групу товарів, що схожі за своїми характеристиками, що визначено і підтвержується кодом УКТ ЗЕД чи кодом ДКПП. Тобто, наприклад, на асортимент товарів з одинаковими першими 4 цифрами кода УКТ ЗЕД можна буде отримати один Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

2. Позначення товарів: може бути загальне позначення групи товарів із вказанням торговельної марки чи позначення серій виробів, моделей, артикулів і т.д., тобто максимальне ідентифікаційне позначення. Для продукції українського виробництва обов'язковою вимогою є вказувати нормативний документ, згідно якого виробляється продукція, це може бути ДСТУ чи ТУ (Технічні умови України).

3. Заявником на "получение Заключение СЭС Украина" – може бути як вітчизняна, так і іноземна юридична особа чи ФОП (будуть потрібні підписи і печатки уповноваженої особи заявника для оформлення пакету заявочних документів).

4. Виробник – може бути вказаний головний офіс виробника з додатковою інформацією: про назви і адреси заводів виробників чи просто перелічені країни походження товарів.

"Получение СЕС Украина" починається з подачі в один з профільних інститутів Києва при ДПСС (Держпродспоживслужба) заявочного пакета документів.

За вимогою зі сторони інституту в деяких випадках (іграшки, косметика, побутова хімія і т.д.) потрібно буде надати зразки продукції.

Інститут орієнтовно за 1 тиждень проводить експертизу, готує Висновок СЕС і направляє його в Держпродспоживслужбу.

В самій ДПСС процедура розгляду, підписання і присвоєння реєстраційного номеру на Висновок ДСЕЕ займає орієнтовно 1-2 тижня, а то і більше!!!

Ризик збільшення термінів: роботи в ДПСС можуть займати 4 тижні і більше!!!

Ми допоможемо Вам "получить заключение СЕС" Сантарно гігієнічний висновок СЕС України на продукцію, а також Сертифікат відповідності, Декларацію про відповідність Технічним регламентам, Сертифікат ISO 9001 швидко, з мінімальними затратами часу та зусиль.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Олександра ТРОЙКО

(067) 523-82-02


Приклад документів