Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Про компанію

Початок діяльності нашої організації — 2006 рік. Першими видами послуг для наших замовників були отримання сертифікатів відповідності УкрСЕПРО і Висновків СЕС. Вимоги часу, в тому числі направленість оцінки відповідності на європейський підхід, стимулювали до розширення спектру надання послуг.

На сьогодні вже можна виділити основні групи послуг: для вітчизняних виробників, для імпортерів і для торгівельних організацій. Розробока і реєстрация технічних умов, розробока маркування товарів, реєстрація штрих-кодів, сертифікація товарів, санітарно-епідеміологічна оцінка, визначення ГМО, сертифікація по ИСО 9001, 14001, 45001, декларування на відповідність Технічним регламентам (аналогам європейських Директив), розмитнення товарів, незалежна добровільна експертиза товарів та інші види послуг на сьогодні є предметом діяльності компанії.

Основною відмінністю нашої організацїі є виявлення проблематики замовника і пропозиція оптимальних рішень. Часто, після отримання консультацій від наших кваліфікованих спеціалістов, замовники отримують чітке розуміння ситуації і приймають для себе вигідні рішення.

Ми прагнемо бути постійними партнерами для нових замовників і залишатися кращими для вже давно існуючих, розвивати нові види послуг, безперервно підвищувати кваліфікацію персоналу і якісний рівень обслуговуання.

З повагою, директор ТОВ «АЛСЕРТ» Олександр ІГНАТЕНКО