Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Реєстрація Технічних умов України ТУ

Під поняттям Реєстрація Технічних Умов "Регистрация ТУ" слід розуміти перевірку повноти і правильності викладення інформації в документі Центром стандартизації і облік в базі Технічні умови України - "Технические условия Украины"

ТЕРМІНИ

3-5 днів

ЦIНА

від 4000 грн (4800 грн з ПДВ) ***

РЕЗУЛЬТАТ

Технічні умови на продукцію у вигляді облікового примірника з круглою печаткою USM і прямокутним штампом "Перевірено на відповідність законодавству України", реєстраційний номер ТУ У на титульному аркуші, а також мініштамп Центру стандартизації на кожному наступному аркуші.


ВІД ВАС ПОТРІБНО

  • проект "Технічні умови" в електронному і паперовому вигляді;
  • документи, що підтверджують погодження проекту ТУ профільними службами,
  • документи для реєстрації: заявка, лист на перевірку проекта ТУ, лист на облік проекта ТУ, каталожна карточка (з інформацією про власника ТУ)

Для реєстрації Технічих Умов України (ТУ У) потрібно подати в один з обласних Центрів стандартизації розроблений проект "Технических условий", а також листи (висновки) які підтверджують погодження проекту документу центральними органами виконавчої влади в сферах технічного регулювання, які визанчені ПКМУ від 16.12.2015 №1057. Також проект Ваших Технічних умов може погодити один чи декілька основних споживачів.

Правила і вимоги до перевірки, реєстрації ТУ і змін до них визначені в СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та База даних "Технічні умови України". Загальні вимоги»

Знайти зареєстровані ТУ по номеру і за назвою можна за посиланням http://csm.kiev.ua/tu/.

Оформити Зміну до "Технических условий" також можливо з нашою допомогою.

 *** - За умови виконання комплексу робіт, а саме якщо

розробка ТУ буде також здійснюватися за допомогою нашої компанії - вартість реєстрації ТУ буде складати від 2400 грн (2800 грн з ПДВ)!


Оформлення, погодження і отримання ТУ, а також Висновок державної санітарно епідеміологічної експертизиСертифікат відповідностіДекларацію про відповідність Технічним регламентамСертифікат ISO 9001 - ось ті види послуг, які ми готові адати Вашій організації в Києві і по Україне з метою взаємовигідної і успішної співпраці.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Катерина ПЛАХОТНИК

(067) 617-21-88


Приклад документів