Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Декларація про відповідність

На основі проведених робіт з оцінки відповідності продукції і наданих документів по сертифікації від виробника, для Вас нами буде оформлена Декларація про відповідність вимогам Технічного регламенту "Декларация соответствия Техническим регламентам"  

ТЕРМІНИ

від 1 дня

ЦIНА

від 500 грн (600 грн з ПДВ)

РЕЗУЛЬТАТ

Оформлена Декларація відповідності (Декларация о соответствии) на продукцію, яка буде відповідати по формі і складу вимогам, які встановлюють Технічні регламенти в Україні


ВІД ВАС ПОТРІБНО

  1. Асортимент товарів з описом характеристик.
  2. Інструкції з експлуатації.
  3. Протоколи випробувань (Test Reports) від виробника.
  4. Сертифікати СЕ (Certificate of conformity / Certificate of Type) від виробника.
  5. Декларацію відповідності СЕ (Declaration of conformity) від виробника.

Виходячи з отриманої документації, ми визначаємо які Технические регламенты Украины розповсюджуються на Вашу групу товарів, аналізуємо відповідність нормативної документації і оформляємо проекти Декларацій відповідності на продукцію.

За необхідності (залежить від виду Технічного регламенту) залучаємо Орган оцінки відповідності і отримуємо Сертифікат експертизи / перевірки типу чи інший вид Сертифікату, що передбачений Техрегламентом, як основу для оформлення Декларации соответствия.  

Технічний регламент - перелік Ви можете знайти перейшовши за посиланням.

Мінекономрозвитку для кожного Техрегламенту формує список національних стандартів, використання яких дає можливість застосувати презумпцію відповідності продукції Технічному регламенту в цілому.  

Ми можемо провести роботи по отриманню Протоколів випробувань по національним стандартам в лабораторіях, акредитованних по ДСТУ ISO 17025. 

За необхідності можна отримати Висновок - відписку від декларування Технічним регламентам.

Також ми можемо оформити добровільний Сертифікат відповідності і Гігієнічний висновок СЕС

З нашою допомогою для Вас може бути отримана Декларація про відповідність вимогам Технічного регламенту з оптимальним рішенням по часу і вартості.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!!!


Катерина ПЛАХОТНИК

(067) 617-21-88


Приклад документів