Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Розробка та впровадження ISO 9001 2015

Впровадження ІСО 9001 передбачає розробку пакета документів згідно вимог ДСТУ ISO 9001 2015 «Системи менеджменту якістю. Вимоги» та початкове впровадження СМЯ на підприємстві (внедрение СМК на предприятии)

ТЕРМІНИ

від 1 тижня

ЦIНА

від 10 000 грн з ПДВ ***

РЕЗУЛЬТАТ

Розроблену документацію системи менеджменту якості (документацию системы менеджмента качества) – застосовну для здійснення по ній діяльності підприємства, яка дає можливість отримати Сертифікат ДСТУ ISO 9001-2015 (Сертификат ISO 9001-2015)ВІД ВАС ПОТРІБНО

   • інформація про підприємство та види продукції, що випускається, або наданих послуг (коди КВЕД),
   • доступ до контактних осіб підприємства з питань розробки документації системи якості,
   • орієнтація на Орган сертифікації, який буде залучений до сертифікаційного аудиту після розробки та впровадження системи управління якістю.

   Сертифікація по ДСТУ ISO 9001 версії 2015 року 

   *** - При розробці документації та мінімальним впровадженням системи на підприємстві (опрацювання одного життєвого циклу виробництва продукції або надання послуг) вартість може становити від 20 000 грн з ПДВ та більше!

   Що являють собою роботи? Чому такий чималий термін та вартість робіт?

   Для того щоб документація ISO вийшла якісною, потрібно провести досить великий обсяг робіт:

   1. Визначити із співробітників підприємства робочу групу, яка особливо ретельно братиме участь у розробці СУЯ.
   2. Провести діагностичний аудит існуючої системи управління на підприємстві, виявити проблемні місця, на які потрібно буде звернути значну увагу під час подальшої розробки документації ІСО.
   3. Розробити Політику в сфері якості, Цілі з якості, Настанову з якості, описати організаційну структуру та взаємозв'язок процесів, а також досить об'ємний пакет необхідної документації (робочих методик, інструкцій, технологічних карт, типових форм заявок та звітності тощо)

   Насправді, навіть за поставленої керівництвом завдання - прискорити підготовку документації для отримання сертифікату ІСО 9001, часто може затягуватися процес узгодження як загальної кількості, так і окремих документів.

   Виходячи з видів та обсягів робіт можуть вийти відповідно значні терміни підготовки документів з ISO 9001. Також, залежно від розміру підприємства та сфери застосування майбутньої системи менеджменту якістю, визначається вартість розробки.

   Також для оцінки системи якості, можна вибрати будь-які незалежні органи сертифікації, оскільки стандарт є добровільним та законодавчого вимоги обов'язкового впровадження та обов'язкової сертифікації не існує. Наявність сертифікованої системи якості – більше за правило гарного тону.

   У компаній, які розробили систему якості за версією 2009 року, може виникнути необхідність переробити документацію та працездатність системи під версію 2015 року.


   Зміни не значні, але деяку роботу з апгрейду потрібно буде провести.

   Коротко про основні зміни.

   1. З'явилося поняття Контексту організації.
   2. Для кожного процесу передбачається виявлення Ризиків та Можливостей.
   3. Значний наголос зроблено на прояв Лідерства вищим керівництвом.
   4. Замість встановлених попередньою версією стандарту обов'язкових процедур та записів, запроваджено поняття Документована інформація – типи документів, носії та форми визначає сама організація залежно від очікуваної зручності та можливості результативного використання.
   5. Накопичення та використання Внутфірмових занань – як позитивного, так і негативного досвіду, отриманого всередині організації, а також отримані знання поза організацією: курси, навчання, тренінги, виставки тощо.

   Олександр ІГНАТЕНКО

   (067) 782-14-30


   Приклад документів