Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Споживче маркування товарів

Вимоги до маркування продукції в Україні передбачені низкою законодавчих та нормативних актів. Основним можна вважати Закон України про захист прав споживачів

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

ТЕРМІНИ

від 1 дня

ВАРТІСТЬ

від 500 грн (600 грн з ПДВ)

РЕЗУЛЬТАТ

Звіт про застосовані законодавчі вимоги та розроблену текстову частину для макета маркування конкретного артикула товару


ВІД ВАС ПОТРІБНО

Інформація про асортимент та характеристики товарів

Виробники та імпортери часто не враховують усі вимоги до інформації про товари, яка має бути доступна споживачеві. Існують загальні вимоги для всіх видів продукції (Закони та підзаконні акти), окремі додаткові вимоги до продовольчих та непродовольчих товарів (Порядки роздрібної торгівлі) та конкретні вимоги до певної групи товарів (Технічні регламенти, ДСТУ, ГОСТ).

Загальні вимоги містять загальні дані про виробника, властивості та склад продукції, умови застосування, гарантійні зобов'язання.

Додаткові вимоги мають на увазі уточнену інформацію про виріб.

Наприклад:

1. На електропобутових товарах, крім загальної інформації, має бути зазначено: номінальну напругу (В), номінальну потужність (Вт), номінальний струм (А), ступінь захисту від ураження електричним струмом, позначення захищеності від вологи, знак заземлення.

 2. На товарах побутової хімії окрім загальної інформації мають бути зазначені попереджувальні написи та запобіжні заходи.

3. На харчову продукцію, яка фасується за масою та обсягом у готове пакування, наноситься така додаткова інформація: номінальний вміст у кілограмах, грамах, літрах, сантилітрах чи мілілітрах згідно ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність» та знак відповідності упакованої одиниці.

Також, наприклад: 

1. На іграшках мають бути зазначені попереджувальні написи: «Не призначено для дітей віком до 3 років» або «Використовувати під безпосереднім наглядом дорослого».

2. В інструкції до електричного масажера повинна бути фраза:«Прилад має при роботі гарячу поверхню. Люди зі зниженою чутливістю до тепла повинні бути уважними під час використання приладом».

3. Маркування сонячного колектора за ДСТУ повинно мати інформацію про площу перерізу, максимальний робочий тиск, обсяг теплоносія і т.д.

Що являють собою роботи?

Виходячи з назви, призначення та основних даних про товар, наші співробітники проводять аналіз застосовних законодавчих та нормативних вимог.

Результат оформляється у вигляді звіту з пропозицією розміщення інформації на одному або кількох носіях інформації: сам виріб, маркувальна табличка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка тощо.

У супровідному листі наводиться проект макета маркування та рекомендації щодо місця розміщення інформації про товар.

Катерина ПЛАХОТНИК

(067) 617-21-88


Якщо не додзвонилися
з технічних причин на мережу мобільних операторів,
залиште свій номер

+38

Приклад документів