Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Протокол ГМО

Протокол ГМО може підтвердити відсутність чи присутність у продуктах рослинного походження генетично модифікованих організмів

ТЕРМІНИ

2-3 дні

ЦIНА

від 2 000 грн (2 500 грн з ПДВ)

РЕЗУЛЬТАТ

Протокол дослідження ГМО


ВІД ВАС ПОТРІБНО

Акт відбору та зразки продукції

Якщо підприємство виробник планує розміщувати на маркуванні своєї продукції або у супровідних документах фразу БЕЗ ГМО, правовим таке позначення можна вважати за наявності доказу у вигляді Протоколу випробувань щодо визначення відсутності ГМО. У разі відсутності чи наявності ГМО у кількості не більше 0,9% кожного інгредієнта продукту, виробник має повне право наносити знак БЕЗ ГМО.

Для проведення лабораторних досліджень продуктів харчування визначення наявності ГМО в одну з акредитованих випробувальних лабораторій потрібно подати заявку, акт відбору та ідентифікації зразка, а також сам зразок.

Як часто слід проводити дослідження на вміст ГМО? В ідеалі слід проводити дослідження кожної виробленої партії продукції. На практиці найчастіше проводять дослідження раз на рік.

Докладніше про маркування харчових продуктів та позначення БЕЗ ГМО у статті 39 Закону України про основні засади та вимоги до безпеки та якості харчових продуктів.

Ми допоможемо Вам з організацією досліджень на визначення вмісту ГМО у продуктах харчування.

Катерина ПЛАХОТНИК

(067) 617-21-88


Приклад документів