Зв'яжіться з нашим фахівцем

(044) 587 66 98

Технічний регламент радіообладнання

На всі товари, які мають в своєму складі бездротові модули (чипсети) для передачі даних, таких як WiFi, Bluetooth, GPS, GPRS і т.д. розповсюджується дія Технічного регламенту радіообладнання (Технический регламент радиооборудования) згідно ПКМУ 355 від 24.05.2017

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

ТЕРМІНИ

від 2-3 тижнів

ВАРТІСТЬ

від 15 000 грн з ПДВ* *- залежно від кількості і типів наявних Вайфай, Блютуз і т.д. технологій

РЕЗУЛЬТАТ

Сертифікат експертизи типу без обмеження строку - на підставі якого складається Декларація про відповідність Технічному регламенту радіообладнання (Декларация соответствия Техническому регламенту радиооборудования)


ВІД ВАС ПОТРІБНО

Опис технічних характеритик продукції (параметри живлення, вид радіотехнологій і т.д)

Сертифікати, декларації і протоколи виробника

Виробник бездротових пристроїв або його уповноважений представник зобов'язаний провести сертифікацію та скласти Декларацію відповідності (ТР радіообладнання).

Як правило, підставою для цього є результати аналізу значного пакету документації від виробника, випробувань типового зразка та оформлений Органом оцінки відповідності Сертифікат експертизи типу (Сертификат экспертизы типа).

Пакет документів Технічного файлу (Технического файла) наступний:

 1. Загальний опис товару, фото, версія програмного забезпечення.
  1. Інструкція українською мовою (обов'язково повинна мати інформацію про вимоги безпеки, смуги радіочастот, в яких працює радіообладнання та про максимальну потужність випромінювання у вказаних смугах радіочастот).
  2. Електричні схеми та описи до них, перелік компонентів.
  3. Протоколи тестів (Test Reports).
  4. Сертифікати (Certificate of Type), Декларації відповідності (Declaration of conformity).
  5. Аналіз ризиків (Rіsks assesstment).
  6. Довіреність від виробника.

  В результаті наших послуг ми допоможемо також надати роз'яснення щодо необхідності внесення інформації про товар до Реєстру РЕЗ та ВП.

  При імпорті митний інспектор перевіряє відсутність товару в Реєстрі РЕЗ та ВП заборонених до ввезення, наявність Декларації відповідності та, у разі огляду, наявності знака відповідності (трилисника у незамкненому колі) на самій продукції.

  Оскільки нова редакція Техрегламенту радіо передбачає проведення оцінки відповідності у поєднанні модулів В+С, знак відповідності проставляється без ідентифікаційного номера органу оцінки відповідності.

  Тому, якщо Вас цікавить сертифікація комп'ютерів, сертифікація планшетів, сертифікація GPS трекерів та інших видів техніки з бездротовою функцією обміну даними, ми запропонуємо оптимальну цінову пропозицію та надамо якісне виконання послуги.

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

  Олександр ІГНАТЕНКО

  (067) 782-14-30


  Якщо не додзвонилися
  з технічних причин на мережу мобільних операторів,
  залиште свій номер

  +38

  Приклад документів